Multi’vit Boost

18.20

SKU: 3286010074065 Categories: ,

Description

MULTI’VIT BOOST
30 KAPSULA


Formula Multi’Vit BOOST VITAVEA është aleati juaj për të rifituar formën fizike dhe mendore duke ofruar një efekt të vërtetë nxitës.

Multi’Vit BOOST VITAVEA  është një suplement ushqimor që përmban përbërës aktivë të mirënjohur për të rritur energjinë trupore, për të forcuar tonin dhe vitalitetin dhe për të reduktuar lodhjen: vitaminë C, magnez, hekur, guarana… Një koktej me 12 vitamina dhe 7 minerale.

PËRBËRËSIT AKTIV:

Agjent kundër grumbullimit: karbonat kalciumi; mineral: oksid magnezi; kapsulë me origjinë bimore (që rrjedh nga celuloza); kafeinë; vitaminë C ; mineral: pirofosfat hekuri; Vitamina E; agjent kundër grumbullimit: kripërat e magnezit të acideve yndyrore; vitaminë B3; ekstrakt guarana (Paullinia cupana, i pasuruar me kafeinë natyrale nga kafeja); vitamina: B5, A, B12, D, B6, B2, B1, B9, B8; minerale: oksid zinku, sulfat mangani, citrat bakri, pikolinat kromi, molibdat natriumi

PËRDORIMI:

1 kapsulë në ditë në mëngjes, të gëlltitet me një gotë ujë.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ruani në një vend të thatë të freskët. Mbajeni larg fëmijëve. Përmban kafeinë (80.3 mg në ditë). E rezervuar për të rriturit. Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna ose gratë që dëshirojnë të jenë, dhe gratë pas menopauzës.

DETAJE PËR PRODUKTIN

1 kapsule multivit boost ka po aq kafeine sa 1 espresso

FORMULË NATYRALE