Super Detox Bio 500 Ml

20.00

SKU: 3286010066190 Categories: ,

Description

VITAVEA WELLNESS DETOX
SUPLEMENT USHQIMOR PËR DETOKSIFIKIM, PASTRIM DHE HUMBJE PESHE
KOMPLEKS ME BAZË TË 3 BIMËVE ORGANIKE, SHIJE LIMONI
500 mL


Kompleksi  me formulë të 3 bimëve organike ka veprim të plotë në: eliminim, pastrim dhe humbje peshe. Shije e mirë limoni

Formula VITAVEA Wellness Organic Super Detox në gjendje të lëngshme është aleati juaj i detoksifikimit për të nxitur eliminimin dhe humbjen e peshës.

Super Detox organik i lëngshëm VITAVEA Bien-être është një shtesë ushqimore.
Formula e tij 100% natyrale dhe organike e bazuar në ujin e perimeve me limon përmban përbërës aktivë të njohur dhe të mirënjohur: manaferra, aloe vera dhe angjinarja.

Kjo formulë ndihmon në eliminimin e ujit nga veshkat, kullimin dhe eliminimin e toksinave për të kontrolluar peshën.

PËRBËRJA:

Ujë ; lëng limoni i koncentruar* (Citrus limon); aromë natyrale limoni; ekstrakt i manaferrës* (Sambucus nigra); ekstrakt aloe vera* (Aloe barbadensis); ekstrakt i angjinares* (Cynara scolymus).
Përbërës nga bujqësia organike

 

PËRDORIMI:

Pini 1 dozë prej 50 mL në ditë gjatë vaktit, pra 4 lugë gjelle të pastër ose të holluar në pak ujë (minimumi 150 mL). Shkundni para përdorimit (depozitë natyrale).

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë, larg nxehtësisë dhe dritës. Mbajeni larg fëmijëve. Nuk rekomandohet për fëmijët nën 12 vjeç, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mos e përdorni për periudha të gjata. Nuk është i përshtatshëm për personat alergjikë ndaj ndonjë prej përbërësve.