Sale!

Phyto Color Leave-in Spray

Original price was: 18.00€.Current price is: 14.40€.

SKU: 3338221002921 Categories: ,

Description

Phytocolor spray
PËRKUJDESJE AKTIVITUESE

Një trajtim përfundimtar, i krijuar për flokët e trajtuar me ngjyra.

Aplikohet përgjatë gjatësisë dhe në majat e flokëve, mbron ngjyrën, i bën flokët të gjallë dhe rikthen shkëlqimin. Rezultati është flokë i butë, me shkëlqim i mbrojtur nga rrezet UV.

92% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE.

PA SULFATE, ALKOOL DHE PARABENE.

Pa silikon.

ÇFAR ËSHTË PHYTOCOLOR SPREJ?
Një trajtim Leave-in që rikthen shkëlqimin e flokëve të trajtuar me ngjyra dhe mbron flokët e ngjyrosur nga rrezet UV.

SI vepron?
Ky sprej trajtues përmban përbërës aktivë me bazë bimore që i bëjnë flokët tuaj të trajtuar me ngjyra më të theksuara, të shëndetshme dhe të buta: Tara Tannins and Sunflower Sprout Extract mbron ngjyrën, Ekstrakt Hibiscus hidraton dhe mbron, Karanja Oil ofron mbrojtje UV dhe Ekstrakti Yacon rikthen shkëlqimin.

Kur ta aplikoni:
Çdo mëngjes, ose në çdo kohë të ditës.

Si ta aplikoni:
Aplikojeni me pëllëmbë të duarve duke fërkuar flokët përgjatë gjatësive dhe majave të flokëve të lagur ose të tharë, pasi të përdorni Shampon dhe Maskën për Mbrojtjen e flokëve të ngjyrosur, në mëngjes ose në çdo kohë të ditës.