Sale!

Phytocolor Colour Protecting Shampoo 400ml

Original price was: 16.00€.Current price is: 12.80€.

SKU: 3338221004246 Categories: ,

Description

PHYTOCOLOR COLOUR PROTECTING SHAMPOO
SHAMPO PËR FLOKË TË NGJYROSUR
PËR MBROJTJE DHE THEKSIM TË NGJYRËS
400 ml


PHYTOCOLOR Shampo rigjallëron flokët e trajtuar me ngjyrë duke e theksuar atë me çdo larje falë: Taninave Tara, Ekstraktit të filizave të Lulediellit dhe Ekstraktit Hibiscus.

82% PËRBËRËS NATYROR

Një shampo me përfitime të shumta:

  • Pastron butësisht
  • Mbron ngjyrën tuaj
  • Rikthen shkëlqimin
  • Flokët të mëndafshtë

Ky shampo përmban përbërës aktivë me bazë bimore që i bëjnë flokët tuaj të shëndetshëm dhe të bukur: Taninet Tara dhe Ekstrakti i filizit të lulediellit mbrojnë ngjyrën ndërsa Ekstrakti Hibiscus siguron hidratim dhe mbrojtje.

Notat e Bergamotit dhe Grejpfrutit… aroma e një pasditeje me diell buzë Mesdheut.
Një teksturë ultra e lëngshme që shkumon pothuajse menjëherë, pa sulfate!

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Taninet Tara dhe Ekstrakti i filizit të lulediellit – Për të mbrojtur fibrat e flokëve 
  • Ekstrakt Hibiscus i vetë Phyto – Për të mbrojtur dhe hidratuar
  • Agjentë të butë pastrimi – Për të pastruar pa dëmtuar fibrat e flokëve

PËRDORIMI:
Vendoseni në flokë të lagur, masazhojeni butë. Lëreni të veprojë për 2 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përdoreni sa herë që lani flokët, për të ruajtur dhe ringjallur ngjyrën.

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA GLUTEN