Prerëse Thonjësh 50005

2.00

Kategori:

Përshkrim

Prerëse thonjsh
Aksesori thelbësor për manikyr
Kjo prerëse thonjsh e lehtë për t’u përdorur është aksesori perfekt për t’u kujdesur për thonjtë tuaj. Madhësia e tij e vogël dhe çmimi i ulët do të thotë që ju mund të mbani një në çantë, një në banjën tuaj dhe një në makinën tuaj.

Këshilla

Ne zbutim thonjtë para se të presim 😉

Thonjtë e thatë mund të bëhen të brishtë ose të ndahen kur i prisni. Për ta shmangur këtë, zhytini thonjtë tuaj para se t’i prisni në një banjë me ujë të vakët me vaj ulliri të shtuar, për disa minuta. Pastaj jeni gati për të prerë!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerëse Thonjësh 50005”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *