ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE HAND CREAM

6.50

SKU: 3701436916473 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE HAND CREAM

KREM PER DUAR  30 ml

Bois d’Orange është i pasuruar me ekstrakt natyral të portokallit të hidhur, i njohur për vetitë e tij energjike, gjalpë shea dhe vaj bajamesh të ëmbël, ai ushqen dhe mbron butësisht lëkurën. Jo i yndyrshëm apo ngjitës, ai depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar për duar të ushqyera, thonj të mbrojtur nga agresionet e jashtme dhe kutikula të zbutura.

Një parfum i firmosur nga Dominique Ropion

96% përbërës me origjinë natyrale.

Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, kremrat e duarve  janë me origjinë natyrale.

Të prodhuara në Francë dhe të testuara nën kontroll dermatologjik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE HAND CREAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *