ROGER & GALLET FEUILLE DE THE SOAP

6.50

SKU: 3701436911591 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET SAPUN GJETHE E CAJIT 100 g
 Një aromë e çajit të zi të ngrohtë dhe të ajrosur Ceylon e përmirësuar nga freskia e limonit nga Kalabria.I pasuruar me ekstrakt natyral të çajit të zi me virtyte relaksuese për trupin dhe mendjen
 Të përbërë nga 96% përbërës me origjinë natyrale, ato janë të testuara nën kontroll dermatologjik. Të jeni të sigurt, ata do të kujdesen për ju si askush tjetër.
Roger&Gallet kanë parfumuar që nga viti 1879.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET FEUILLE DE THE SOAP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *