ROGER & GALLET NEROLI HAND CREAM

6.50

SKU: 3701436916558 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET NEROLI HAND CREAM

KREM PER DUAR NEROLI   30ml

Kremi i duarve është i pasuruar me ekstrakt natyral neroli i njohur për vetitë e tij relaksuese për trupin dhe mendjen,gjalpë  dhe vaj bajamesh të ëmbël, ushqen dhe mbron butësisht lëkurën. As i yndyrshëm dhe as ngjitës, ai depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar për duar të ushqyera, thonj të mbrojtur nga agresionet e jashtme dhe kutikula të zbutura.

Një parfum i firmosur nga Fabrice Pellegrin

96% përbërës me origjinë natyrale.Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, kremrat e duarve  janë me origjinë natyrale. Të prodhuara në Francë dhe të testuara nën kontroll dermatologjik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET NEROLI HAND CREAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *