ROGER & GALLET NEROLI HAND CREAM

6.50

Néroli – Lule Portokalli – Immortelle

Ngrohtësia verore e Immortelle e ndriçuar me nuancat lulesh mjaltë të luleshportokallit.

30 ml

SKU: 3701436916558 Category:

Description

Eksitimi në diell, ngrohtësia e ëmbël e rrezeve në lartësi mbi lëkurë… Krema për Duar Bienfaisante Néroli fton në kënaqësinë e një banje dielli duke zbuluar aromat mjaltë dhe qumështi të luleshportallit. I pasuruar me ekstrakt natyral të nerolit, i njohur për cilësitë e tij relaksuese, me gjalpë shea dhe vaj bademi të butë, ajo ushqen dhe mbrojt lëkurën me butësi. As e yndyrshme, as e ngjitshme, ajo hyn shpejt dhe lë lëkurën tuaj të hidratuar, për duar të ushqyera, thonj të mbrojtur nga agresionet e jashtme dhe kutikula të buta.

Néroli, lule portokalli, kjo është e gjitha prejardhja ime. Është pjesa mediteraneane, shndritëse, e ngrohtë, gëzimi i jetës, është ndarja. Kjo Kologne, me cilësi qetësuese, lehtëson ankthin dhe lehton shpirtin.
Një parfum i nënshkruar nga Fabrice Pellegrin

Natyrisht relaksuese

Krema për Duar Bienfaisante Néroli është pasuruar me ekstrakt natyral të nerolit, i njohur për cilësitë e tij relaksuese për trupin dhe shpirtin.

96% e përbërësve janë nga burime natyrore

Përveç se janë të bukura dhe kanë një aromë të këndshme, Kremrat për Duar Bienfaisantes janë nga burime natyrore. Të prodhuara në Francë dhe të testuara nën kontroll dermatologjik, ato do të kujdesen për duart tuaja si asnjë tjetër.

-KOLEKSIONI MIRËBËRËS-

Një frymë erëshi e pasuruese, një infuzion i ngrohtësuar, një dremitje në hije, një kombinim gëzues ose një gllënjim i pasur me vitamina: koleksioni i Kremrave për Duar Bienfaisantes Roger & Gallet ka cilësi të natyrshme të dobishme për trupin dhe shpirtin. I pasuruar me ekstrakte natyrale të bimëve me cilësi energjetizuese ose relaksuese, me gjalpë shea dhe ekstrakt natyral të bademit të butë, ato ushqejnë dhe mbrojnë lëkurën me butësi.

Arti i tualetit

Aplikoni një sasi të vogël kreme për duar Bienfaisante mbi duart e pastërta dhe të thata. Masazhojeni për të lejuar kremën të thithet duke përqëndruar vëmendjen tek zonat e thata. Përsëriteni sa herë që të dëshironi. Për të zgjatur dhe intensifikuar aromën, plotësoni ritualin tuaj me Sapun Bienfaisant Fleur d’Osmanthus.