ROGER & GALLET CEDRAT SHOWER GEL 50 ML

3.00

SKU: 3701436910044 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET LULE LIMONI XHEL DUSHI 50ML

Freskia në ajër të hapur e lëvores së pastër të limonit  të fërkuar me nota të egra aromatike: kardamom, borzilok, trumzë.

Xheli i dobishëm i dushit Cedrat me shkumën e tij kremoze zbulon notat shkëlqyese të drurit të pulpës së limonit të fshirë nga një fërkim i notave aromatike, kardamomit, borzilokut, trumzës. E pasuruar me vaj esencial të limonit me virtyte gjallëruese natyrale dhe aloe vera, baza e tij pastruese është 100% me origjinë bimore për një aplikim ultra të butë për lëkurën dhe i lehtë për t’u shpëlarë. Në dush ose në banjë, shkuma e saj e hollë dhe bujare e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat aromatike të limonit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET CEDRAT SHOWER GEL 50 ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *