ROGER & GALLET FLEUR DE FIGUIER HAND CREAM

6.50

SKU: 3701436916510 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET LULE FIK

Krem për duar 30 ml

Kremi i duarve  Fleur de Figuier eshte i pasuruar me ekstrakt natyral fiku, i njohur për vetitë e tij relaksuese dhe qetësuese, gjalpë shea dhe vaj bajamesh të ëmbël, ushqen dhe mbron butësisht lëkurën. As i yndyrshëm dhe as ngjitës, ai depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar për duar të ushqyera, thonj të mbrojtur nga agresionet e jashtme dhe kutikula të zbutura.

96% përbërës me origjinë natyrale.

 Të prodhuara në Francë dhe të testuara nën kontroll dermatologjik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET FLEUR DE FIGUIER HAND CREAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *