ROGER & GALLET ROSE HAND CREAM

6.50

SKU: 3701436916572 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET ROSE HAND CREAM

KREM PER DUAR  ROZË 30ml

I pasuruar me ekstrakt natyral trëndafili të njohur për vetitë e tij relaksuese, gjalpë shea dhe vaj bajamesh të ëmbël, ai ushqen dhe mbron butësisht lëkurën. As i yndyrshëm dhe as ngjitës, ai depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar për duar të ushqyera, thonj të mbrojtur nga agresionet e jashtme dhe kutikula të zbutura.

96% përbërës me origjinë natyrale.

Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, kremrat e duarve  janë me origjinë natyrale. Të prodhuara në Francë dhe të testuara nën kontroll dermatologjik,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET ROSE HAND CREAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *