ROGER & GALLET ROSE BODY LAIT 50ML

5.00

SKU: 3701436910624 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET LULE TRENDAFILI 50ML

QUMESHT TRUPI HIDRATUES LULE TRENDAFILI 50ML

I pasuruar me ekstrakt natyral trëndafili me veti relaksuese dhe gjalpë Shea, ushqen lëkurën dhe ofron hidratim 24-orësh. Tekstura e tij e lehtë depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat prej kadifeje dhe të freskët të parfumit Rose.

96% përbërës me origjinë natyrale.

Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, kremrat e trupit Roger&Gallet  janë me origjinë natyrale.

Të testuar dermatologjikisht.

Lista e përbërësve INCI:

 UJI. GLICERINA. PROPANEDIOL. GJALP BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA). ISOPROPYL PALMITATE. ALKOOL CETIL. PARFUM / PARFRANCE. MYRISTYL MYRISTATE. Vaj Fruti OLEA EUROPAEA (ULIRI). NISESETE ZEA MAYS (MISRI). KARBOMERI. GLIKOLI KAPRIL. ACIDI BENZOIK. DISTEARATI I METILGLUKOZËS POLIGERIL-3. HIDROKSIDI I SODIUMIT. POLIAKRILAT NADIUM. VAJI I FARËS PASSIFLORA EDULIS. VAJ I BERTHAMËS PRUNUS ARMENIACA (KAJSI). VAJ ZEA MAJS (MISRI). VAJ Krundesh ORYZA SATIVA (ORIZ). C12-13 ALKIL LAKTATI. LINALOOL. LIMONENI. GERANIOL. CITRONELLOL. CITRALI. TOKOFEROLI. PALMITATI ASCORBYL. EKSTRAKT I LULEVE ROSA GALLICA. ACID CITRIK.

Listat e përbërësve të përdorur në produktet tona përditësohen rregullisht. Përpara se të përdorni një produkt të markës sonë, ju lutemi lexoni listën e përbërësve në paketimin e tij për t’u siguruar që përbërësit janë të përshtatshëm për përdorimin tuaj personal.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET ROSE BODY LAIT 50ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *