ROGER & GALLET ROSE BODY LAIT 250ML

17.00

Mandarinë e Italisë – Trandafili Damask – Muskuj

Dëshira fizike e petaleve të Trandafilit Damask që përhapet pa pushim mbi lëkurë si një balsam i butë.

250 ml

SKU: 3701436907891 Category:

Description

Qetësi dhe kënaqësi, ëmësi dhe dashuri… Lozioni i Trupit Në Ditur Rose me teksturë të butë na fton në një moment intime të ëmës. I pasuruar me ekstrakt natyral të trandafilave me veti relaksuese dhe gjalpë shea, ushqen lëkurën dhe ofron një hidratim 24 orë. Tekstura e tij e lehtë hyn shpejt dhe lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të ëmbëlur me aromën e notave velur dhe të freskëta të parfumit të trandafilit.

Aromë e krijuar nga Angeline Leporini

Natyrisht qetësues

Lozioni për Trup Bienfaisant Rose është i pasuruar me vaj esencial natyror të trandafilit, i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe relaksuese, si për trupin ashtu edhe për shpirtin.

96% e përbërësve janë nga burime natyrale

Përveçse janë të bukur dhe kanë një aromë të këndshme, Lojet e Trupit Bienfaisants Roger & Gallet janë nga burime natyrore. Të testuara nën kontroll dermatologjik, ato do t’i kujdesen për ju si asnjë tjetër.

Arti i tualetit

Zbuloni gamën e produkteve të kujdesit për banjë dhe trup Rose. Pas përdorimit të Gelit të Duhes dhe aplikimit të Losionit për Trupin, parfumosuni me Ujin Tuaj Parfumuese Bienfaisante për një aromë të zgjatur dhe mbërthyerëse.