Sommeil Bio

13.00

SKU: 3286010066152 Categories: ,

Description

VITAVEA WELLNESS
SOMMEIL BIO
SHTESË USHQIMORE BIO
30 KAPSULA


Kompleksi i përbërësve aktivë inovativë. Kapsulë me përbërje bimore

Formula VITAVEA Wellness Organic Sleep është aleati juaj për problemet e gjumit

Gjumi organik VITAVEA Well-being është një suplement ushqimor, formula e tij 100% natyrale dhe organike përmban përbërës aktivë të njohur dhe të vlerësuar për të nxitur relaksimin, gjumin e qetë dhe kufizojnë zgjimet e natës: eschscholzia, livando, valerian.

Formula e gjumit organik Vitavea Bien-être është aleati juaj për problemet e gjumit

Suplement dietik

PËRBËRËSIT AKTIV:

Eschscholzia * (Eschscholzia californica); agjent kundër grumbullimit: karbonat kalciumi; kapsulë bimore (derivat i celulozës); ekstrakt i livandës * (Lavandula angustifolia); ekstrakt valeriane * (Valeriana officinalis); çamçakëz organik akacie * (akacie sinjalizuese); Agjent kundër ngurtësimit: talk * Përbërës nga bujqësia organike

PËRDORIMI:
1 apo 2 kapsula varësisht nga nevoja, te gëlltiten në mbrëmje, me një gotë ujë.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Të konsumohet si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ruani në një vend të thatë të freskët. Mbajeni larg fëmijëve. Nuk rekomandohet për fëmijët nën 12 vjeç.

100% FORMULË NATYRALE