Sale!

Supra Radiance Eye Serum

Original price was: 29.00€.Current price is: 14.50€.

SKU: 3508240003364 Categories: ,

Description

Supra radiance serum per syte
Detox dhe anti-rrudhe

Aktivizuesi i shkëlqimit të syve
Bazuar në ilaçin ushqyes dhe atë mjedisor, ky serum krem kombinon ekstraktin e bardhë të horehound, i cili lufton kundër plakjes toksike, me koncentratin anti-plakje Hyalu-3. Eshtë i pasur me ekstrakt antioksidant të pemës pagoda dhe ekstrakt ruscus të titruar në ruscogenin dekongestant.
Një strukturë aktive me një efekt zbutës të menjëhershëm që rigjallërojnë, zbutin dhe shkëlqejne sytë.

Perdorimi: Vendoseni ne mëngjes dhe ne mbrëmje në zonën e syve.

Përbërës aktiv:
Horehound i bardhë rinovues celular – Veprimi i ngjashëm me Nrf2: detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizorë
Koncentrat Hyalu-3 – Anti-plakje (zbutje – mbushje)
Ekstrakt peme faltore – Anti-oksidues
Ruskogenin – Dekongjestant për rrathë anti-fryrje, anti-errësirë.