Cholest’control

13.00

SKU: 3286010072764 Categories: ,

Description

VITAVEA WELLNESS
CHOLEST’CONTROL
KONTROLL I KOLESTEROLIT
15 KAPSULA


I pasur me vitaminë B9. Një galenik i thjeshtë i përshtatur për jetën e përditshme

Formula Cholest’Control VITAVEA Wellness është aleati juaj kundër kolesterolit.

Cholest’Control VITAVEA Well-being është një suplement ushqimor, formula e tij përmban përbërës aktivë të njohur dhe të vlerësuar për ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit: maja i orizit të kuq, koriandër, koenzimë Q10 dhe vitaminë B9.

PËRBËRËSIT AKTIV:

Maja i orizit të kuq (Monascus purpureus); maltodekstrinë; kapsulë vegjetale me origjinë bimore (që rrjedh nga celuloza); agjent kundër grumbullimit: karbonat magnezi; ekstrakt koriandër (Coriandrum sativum); koenzima Q10; agjent kundër grumbullimit: kripërat e magnezit të acideve yndyrore; vitaminë B9.

PËRDORIMI:

1 kapsulë në ditë në mëngjes, të gëlltitet me një gotë ujë

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ruani në një vend të thatë të freskët. Mbajeni larg fëmijëve. Nuk rekomandohet në rast alergjie ndaj njërit prej përbërësve. Maja e kuqe e orizit nuk rekomandohet për fëmijët dhe adoleshentët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë fëmijën me gji dhe njerëzit e ndjeshëm ndaj statinave.

FORMULË NATYRALE