Ofertë!

PHYTOSQUAM PURIFYNG MAINTENANCE SHAMPO

11.20

SKU: 3338221004000 Kategori:

Përshkrim

PHYTOSQUAM PURIFING MAINTENANCE SHAMPOO
SHAMPON PËR MIRËMBAJTJE DHE HIDRATIM
KUNDËR SKALPIT ME ZBOKTH TË YNDYRSHËM
250 ml


Projektuar për të trajtuar flokët e prirur ndaj yndyrës për të trajtuar në mënyrë efektive një skalp të yndyrshëm dhe që qërohet. Ky shampo tërësisht freskues redukton prodhimin e sebumit për t’i dhënë fund skalpit të yndyrshëm dhe që qërohet, ndërsa pastron dhe zbukuron flokët.

  1. 100% pa sulfate dhe silikon
  2. Parandalon përsëritjen e thekoneve të lirshme
  3. Rifreskon dhe pastron skalpin e kokës
  4. I le floket  dhe rrezatues

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Ekstrakte të Piperit të Zi
  • Bois de Guyane

Ky kompleks bimësh me performancë të lartë eliminon përgjithmonë zbokthin duke respektuar lëkurën e kokës dhe barierën e lëkurës. Unik, ai kombinon efikasitetin kundër zbokthit dhe bukurinë e flokëve.

PËRDORIMI:

Për efekt më të lartë ky shampoo përdoret pas 2 javësh trajtimi me shampo intensive kundër zbokthit PHYTOSQUAM.

Aplikojeni në skalpin e lagur, masazhojeni butësisht dhe më pas shpëlajeni.
Përsëriteni aplikimin e dytë, lëreni për 2 minuta, më pas shpëlajeni tërësisht.

Për një ritual të plotë, përdoret në kombinim me para-shampo botanik PHYTOPOLLEINE, një herë në javë.

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA GLUTEN

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PHYTOSQUAM PURIFYNG MAINTENANCE SHAMPO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *