Sale!

Articulations

Original price was: 15.60€.Current price is: 9.60€.

SKU: 3286010074119 Categories: ,

Description

VITAVEA WELLNESS
ARTICULATIONS
NYJE, KËRC, ESHTRA
30 TABLETA


Formula Vitavea Wellness Marine Collagen Vitamin C është aleati juaj për të ndihmuar në ruajtjen e rezistencës së kyçeve.

Kolagjeni Detar Vitamina C Vitavea Bien-être është një suplement ushqimor, formula e tij përmban përbërës aktivë të njohur dhe të vlerësuar për të kompensuar humbjen e kolagjenit, për të ruajtur gjendjen e mirë të kërcit dhe eshtrave dhe për të ruajtur rezistencën e kyçeve.

PËRBËRËSIT AKTIV:

Hidroliza e kolagjenit të peshkut; agjent përforcues: sorbitol; vitaminë C ; Agjent kundër ngjitjes: kripërat e magnezit të acideve yndyrore.

PËRDORIMI:

1 tabletë në ditë, në mbrëmje gjatë vaktit ushqyes, të gëlltitet me një gotë ujë.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Përdorimi i tepërt mund të rezultojë në efekte laksative. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ruani në një vend të thatë të freskët. Mbajeni larg fëmijëve.

FORMULË NATYRALE