Biolane 2 In 1 Cleanser

18.99

97%origjinë natyrore
Prodhuar në Francë
Shishe bimore

 

SKU: 3286011059702 Categories: ,

Description

BIOLANE 2 IN 1 CLEANSER
Xhel pastrues trup & flok


Biolnae 2 in 1 cleanser eshte nje xhel lares i bute per trupin dhe floket. Vjen ne format 750 ml. Pastron lëkurën e brishtë dhe flokët e imët të foshnjës në një hap të vetëm. Rezultati eshte i menjehershem, pastron dhe mbron, lekura e foshnjes mbetet elastike, e bute dhe e rehatshme. E garantuar pa sapun, perberja e saj shumë e butë e larjes pastron pa e tharë lekuren dhe ruan ekuilibrin natyror të saj.Dermatologjikisht e testuar, nuk shkakton djegie ne sy.

DETAJE PËR PRODUKTIN

  • Dermatologjikisht e testuar.
  • Nuk shkakton djegie ne sy.
  • Praktike, pompe ne format 750 ml

PËRDORIMI

Aplikoni nje sasi te vogel te shamponit ne lekuren dhe floket e lagur te foshnjes. Masazhojeni lehte dhe pastaj shperlajeni me uje.

KESHILLE: Nenat e reja pas lindjes shpesh jane ne dilem lidhur me produktet dermokozmetike qe duhet te perdorin per veten e tyre.Ky shampon eshte i sigurte dhe mund te perdoret nga nena pas lindjes edhe per larjen e bebit dhe per larjen e trupit te saj.

98% permbajtje natyrore

Additional information

Pesha

750 ml