Sale!

Biolane – Arnica Gel Bio

Original price was: 6.90€.Current price is: 3.45€.

🥕 Yuka: shkëlqyeshëm 100/100

Organik i çertifikuar, ky xhel arnika Biolane qetëson shpejt ndjenjat e parehatisë dhe shtrëngimit. Ofron një ndjenjë freskie dhe inkurajon masazhin për efektivitet optimal.

Formula certified by ECOCERT
Kozmos organik
Made in our factories in Vendée
Prodhuar në Francë
Tube made from recycled plastic
Tub i ricikluar
SKU: 3286010076014 Categories: ,

Description

BIOLANE – ARNICA GEL BIO
XHEL ARNIKA NATYRALE
FORMULE NATYRALE/PRODUKT I ÇERTIFIKUAR


Biolane Arnika xheli qetëson dhe lehtëson shpejt ndjenjat e shqetësimit ,shtrëngimit dhe dhimbjes. Falë një efekti të menjëhershëm, ofron një ndjenjë freskie dhe nuk lejon krijimin e gungave apo inflamacionin ne zonen e demtuar. Masazhoni për efekt optimal.

  • FormulĂ« organike, e pĂ«rbĂ«rĂ« nga 99% pĂ«rbĂ«rĂ«s me origjinĂ« natyrale, pa aromĂ«
  • TolerancĂ« e lartĂ« e testuar nĂ«n kontroll dermatologjik
  • Tub i bĂ«rĂ« nga plastika e ricikluar, kuti nga pyjet e menaxhuara nĂ« mĂ«nyrĂ« tĂ« qĂ«ndrueshme

Një formulë me 99% përbërës me origjinë natyrale, me ekstrakt natyral të Arnikës, Kalendulës dhe Aloe verës, të njohura për vetitë e tyre qetësuese.

Rezultati: lëkura e fëmijës suaj lirohet menjëherë nga ndjenjat e shqetësimit dhe shtrëngimit.

PĂ‹RBĂ‹RJA:

AQUA (UJI), GLICERINA, PROPANEDIOL, INULIN, PENTILEN GLYKOL, GAMĂ‹ZI KANTHAN, KARAGEEN, HIDROKSIDE I SODIUMIT, ACIDI LEVULINIK, GLUKONAT SODIUM, B SODIUM LEVULINATE, SODIUM LEVULINATE B, SODIUM LEVULINATE, SODIUM LEVULINATE, 1 *, EKSTRAKT I LULEVE CALENDULA OFFICINALIS*, ACIDI CITRIK, BENZOAT NATRIUM, SORBAT KALIUM.

PĂ‹RDORIMI:

  • Aplikojeni me masazh tĂ« lehtĂ« nĂ« zonĂ«n e dhimbshme deri nĂ« depĂ«rtimin e gelit.
  • Mos e pĂ«rdorni nĂ« plagĂ« te hapura ose lĂ«kurĂ« tĂ« dĂ«mtuar.
  • Nuk duhet gĂ«lltitur ose aplikuar nĂ« mukozĂ«n ose pranĂ« syve.
  • Mos e pĂ«rdorni nĂ« rast alergjie tĂ« njohura ndaj arnicĂ«s ose familjes Asteraceae.
  • Perdoret per femije mbi 1 vjec.

Vendi i origjinës: Francë

 

Additional information

Pesha

20 ml