BIOLANE BAIN RELAXANT 150ML

9.90

99 % me origjinë natyrale Prodhuar në Francë Aromë relaksuese
SKU: N/A Categories: ,

Description

Partner në çdo moment të kujdesit për fëmijën tuaj që nga lindja, ne kemi zhvilluar një Ritual Mbrëmjeje me 2 hapa, me një aromë të butë të zgjedhur për vetitë e saj qetësuese dhe relaksuese.

Inovacion: një aromë relaksuese* që promovon në mënyrë natyrale relaksimi i bebit tuaj:

  • Një aromë e lehtë, e frymëzuar nga notat e parfumit Biolane, e cila respekton lëkurën e ndjeshme të foshnjave.
  • Krijuar nga një kompleks shënimesh me përfitime qetësuese dhe relaksuese të vërtetuara shkencërisht

Përdorimi

Bëni banjën, derdhni një kapak në ujë. Shndërrohet në një re me aromë delikate dhe pastron butësisht lëkurën e foshnjës suaj.

Këshilla jonë: kompletoni me një masazh qetësues para gjumit.

Additional information

Pesha

150 ml