BIOLANE BODY and HAIR CLEANSER 200 ML

8.50

97 % me origjinë natyrale Prodhuar në Francë Paketë e projektuar në mënyrë ekologjike
SKU: N/A Categories: ,

Description

Pastruesi Body & Hair Cleanser pastron butësisht lëkurën dhe skalpin e foshnjës.

Pastron butësisht lëkurën
Qetëson ngushtësinë
Mbroni lëkurën


Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur, shkumëzojeni, shpëlajeni mirë dhe më pas thajeni me kujdes duke i prekur lehtë të gjitha palosjet e lëkurës.

Additional information

Pesha

200 ml