BIOLANE BODY AND HAIR CLEANSER 350 ML

11.00

Xheli për larjen e trupit dhe flokëve Biolane pastron butësisht dhe ruan lëkurën e brishtë të foshnjës tuaj në mënyrë që ajo të mbetet elastike, e butë dhe e rehatshme.

I përbërë nga 97% përbërës me origjinë natyrale, është i pasuruar me një agjent superyndyrës që parandalon ndjesinë e shqetësimit dhe shtrëngimit.

97 % përbërës natyral Prodhuar në Francë Me origjinë bimore

 

SKU: 3286018000448 Categories: , ,

Description

Xheli për larjen e trupit dhe flokëve Biolane pastron butësisht dhe ruan lëkurën e brishtë të foshnjës tuaj në mënyrë që ajo të mbetet elastike, e butë dhe e rehatshme.

Thirrja jonë: të mbrojmë lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj
Një xhel pastrues me 97% përbërës me origjinë natyrale, i pasuruar me një agjent superfatting që parandalon ndjesinë e shqetësimit dhe shtrëngimit.
Një formulë e testuar klinikisht nën mbikëqyrjen mjekësore për sigurinë më të madhe të të porsalindurve.

Angazhimi ynë: pjesëmarrja në një të ardhme të qëndrueshme
Një shishe me origjinë bimore.
Prodhim francez në faqen tonë të Vendée për të promovuar punësimin lokal.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë dhe flokë të lagur. Shumoni më pas shpëlajeni tërësisht. Thajeni duke prekur çdo rrudhë dhe paloseni.

Ruani në një temperaturë ndërmjet 15° dhe 25°C.
Nuk irriton sytë.
Pompa e dozimit zhbllokohet me një kthesë të thjeshtë çerek.

Përmbajtja

AQUA (UJI), LAURIL GLUKOZID, KOKAMIDOPROPIL BETAINE, KOKO-GLUKOZID, OLEAT GLICERILI, PARFUM (PARFRANCE), ACIDI CITRIK, BENZOAT SODIUM, TOKOFEROL, PALME E HIDROGJENUARA

Additional information

Pesha

350 ml