Sale!

Biolane Krem Dielli SPF 50

Original price was: 23.00€.Current price is: 16.10€.

Verë në siguri të plotë me fëmijën tuaj falë mbrojtjes së lartë ndaj diellit të krijuar posaçërisht për lëkurën delikate të foshnjës tuaj dhe me respekt për oqeanet.

🥕 Yuka: shkëlqyeshëm 100/100


Filtrat e sigurisë

Prodhuar në Francë
Shishe bimore

 

SKU: 3286010088093 Category:

Description

BIOLANE SUN CARE SPF 50

Biolane Krem mbrojtes nga dielli SPF50 garanton mbrojtje të lartë nga dielli për lëkurën e bebes dhe femijes  tuaj. Një kombinim i 4 filtrave të diellit: i sigurt për foshnjat.

Mbrojtje e lartë ndaj UVA dhe UVB më të lartë (PA++++: garanci e nivelit më të lartë të mbrojtjes kundër UVA).

Perberesit  aktive:

Me vaj organik të kamelinës, i pasur me omega 3, për të ushqyer në mënyrë të qëndrueshme lëkurën.

Perdorimi: Bebe dhe femije-Para ekspozimit ne diell aplikojeni  në fytyrë dhe trup, duke theksuar zonat veçanërisht të ekspozuara.
Riaplikoni çdo 2 orë.

Additional information

Pesha

125 ml