Biolane Detangling Shampo

9.90

 

 

SKU: 3286011000186 Categories: ,

Description

BIOLANE DETANGLING SHAMPO                                                                                                                                     

Shampo i dedikuar per floket


Biolane detangling shampo pastron ne menyre efektive floket e femijeve dhe gjithashtu i zbut floket ne nje perdorim te vetem.
Formula e tij vecohet nga prania e mjaltit qe jep veti zbutese dhe shkelqyese per floket. Nuk ka parabene dhe sapun, e ruan pH natyrale te lekures. Formulimi i tij i perberesve e minimizon rrezikun e alergjise.Prania e yndyrnave dhe proteinave te grurit e mundeson ruajtjen e ujit dhe hidratimin e nevojshem te lekures dhe flokeve.

DETAJE PËR PRODUKTIN

  • Rekomandohet per te gjitha llojet e flokeve, per perdorim te shpeshte.
  • I rekomandueshem per femijet mbi 3 vjec
  • I testuar dermatologjikisht.
  • Nuk shkakton djegie ne sy apo lotim.

PËRDORIMI

Aplikojeni nje sasi te vogel te shampos ne floke te lagur, masazhojeni lehte e pastaj shperlajeni me uje.

 

PA PARABENE !  PA SAPUN!  

Additional information

Pesha

250 ml