Biolane Diaper Rash

5.95

SKU: 3286010029874 Kategori: ,

Përshkrim

Krem per nderrimin e pelenave

Në mënyrë efektive parandalon dhe riparon acarimin dhe skuqjen e lekures se foshnjave.
Rezultati: lekura e foshnjës është e qetësuar dhe e mbrojtur nga agresionet e jashtme.
Formula e saj e perbere nga 98% perberes natyral, e pasuruar me zink (20%), me veti pastruese, ndihmon në parandalimin e shfaqjes së skuqjes dhe acarimit. Ai forcon filmin natyror mbrojtës të epidermës. Furnizimi me panthenol dhe vitaminë E ndihmon në rigjenerimin aktiv të epidermës së dobësuar duke nxitur renovimin e qelizave.

Perdorimi: pas cdo nderrimi te pelenave, pas pastrimit adekuat te lekures dhe tharjes se saj, vendoseni kremin ne shtresa te trasha ne tere zonen e pelenave e ne vecanti ne vendet ku ka me shume skuqje dhe irritim.
Fshijeni majen e aplikuesit pas cdo perdorimi!

EFIKAS QE NE PERDORIMIN E PARE!

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biolane Diaper Rash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *