Biolane Diaper Rash

5.95

98%origjinë natyrore


Prodhuar në Francë
Paketim i ricikluar
SKU: 3286010029874 Categories: ,

Description

Krem per nderrimin e pelenave

Në mënyrë efektive parandalon dhe riparon acarimin dhe skuqjen e lekures se foshnjave.
Rezultati: lekura e foshnjës është e qetësuar dhe e mbrojtur nga agresionet e jashtme.
Formula e saj e perbere nga 98% perberes natyral, e pasuruar me zink (20%), me veti pastruese, ndihmon në parandalimin e shfaqjes së skuqjes dhe acarimit. Ai forcon filmin natyror mbrojtës të epidermës. Furnizimi me panthenol dhe vitaminë E ndihmon në rigjenerimin aktiv të epidermës së dobësuar duke nxitur renovimin e qelizave.

Perdorimi: pas cdo nderrimi te pelenave, pas pastrimit adekuat te lekures dhe tharjes se saj, vendoseni kremin ne shtresa te trasha ne tere zonen e pelenave e ne vecanti ne vendet ku ka me shume skuqje dhe irritim.
Fshijeni majen e aplikuesit pas cdo perdorimi!

EFIKAS QE NE PERDORIMIN E PARE!

 

 

Additional information

Pesha

50 ml