Biolane Ecological Baby Detergent

12.50

97%origjinë natyrore
Prodhuar në Francë
Shishe bimore

 

SKU: 3286011111028 Categories: ,

Description

Detergjent i dedikuar per rrobat e foshnjave dhe femijeve.Produkt ORGANIK! 

  • I pasur me formule hipoalergjike, ule rrezikun e shfaqjes se irritimeve apo alergjise nga mbetja e detergjentit ne rroba pas pastrimit.
  • I pershtatshem per pastrim ne makine dhe ne dore. Permban surfaktat jashtzakonisht te bute.
  • Pastron rrobat ne menyre te persosur dhe le nje arome pastertie ne rroba.
  • I pershtatshem per cdo lloj materiali.

Perdorimi

Larje me dore: nje kapak (30 ml)  ne 4 liter uje.Pastro dhe shpela pas patrimit.

Larje ne makine larese:  per makina larese qe mbajne tesha ne peshat 4 -5 kg (30 grade) nevojitet 45 ml detergjent ( ose 1 kapak e gjysem )

CERTIFIKUAR NGA ECOCERT*

*ECOCERT është një nga organizatat më të mëdha të certifikimit organik në botë.

Additional information

Pesha

750 ml