Biolane Extra Rich Soap

6.00

SKU: 3286018000042 Kategori: ,

Përshkrim

Sapun Biolane 150g


Për rutinën e pastrimit të përditshëm të të porsalindurve .

  • 100% i prodhuar me bazë bimore, formulë e butë.
  • Siguron pastrim shumë të këndshëm me ujë.
  • E pasur me substanca hidratuese dhe zbutëse (vaj i embrionit të grurit dhe vaj i bajames së ëmbël).
  • Pastron lëkurën duke e parandaluar tharjen.
  • Formuluar për rutinën e pastrimit ditor të fytyres dhe trupit

Rimbush lëkurën duke forcuar filmin hidrolipidik i cili mbron epidermën, duke e parandaluar atë nga tharja.

Mosha e rekomanduar: E përshtatshme nga 0 muaj e lart.

  • Perdorimi: lageni fytyren dhe trupin me uje, aplikoni sapunin,masazhoni butesisht dhe shpelajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biolane Extra Rich Soap”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *