Biolane Gel Coiffant- Styling Gel

6.50

98%origjinë natyrore


Prodhuar në Francë
Tube made from recycled plasticTub i ricikluar
SKU: 3286010032416 Categories: ,

Description

BIOLANE – GEL COIFFANT
XHEL STILUES PËR FLOKË
FORMULE NATYRALE


I testuar dermatologjikisht dhe i formuluar me 98% përbërës me origjinë natyrale, xheli stilues Biolane është i përshtatshëm për flokët e fëmijëve të vegjël. I rregullon flokët me qëndrueshmëri pa i rënduar dhe pa lënë mbetje, për një “efekt të lagësht” të vërtetë.

Struktura e saj jo ngjitëse është ideale për të mësuar se si të stiloni flokët tuaj të parë në një hap të vetëm.

  • 98% me origjinë natyrore
  • Respekton natyrën e flokëve të fëmijës së vogël
  • Mund të përdoret që në moshë të re

 

PËRBËRJA:

AQUA (UJI), HORDEUM VULGARE SEM UJER, GLICERINE, SHAKAROZ, SORBITOL, BENZIL ALKOOL, KARAGJEN, AROM (ARJE), DEHYDROXANTHAN GUM, SODIUMATE, BLUEN SODIUM.

 

PËRDORIMI:

Aplikoni një copë xhel në të gjithë ose ne një pjesë të flokëve të lagur ose të thatë dhe krijoni modelin e dëshiruar të flokëve. Lëreni të thahet në ajër të hapur.

Vendi i origjinës: Francë

 

 

Additional information

Pesha

100 ml