BIOLANE GENTLE SHAMPOO 200 ML

8.20

Pastron dhe zgjidh flokët e foshnjës me një hap të thjeshtë.

96 % me origjinë natyrale Prodhuar në Francë Paketë e projektuar në mënyrë ekologjike
SKU: N/A Categories: ,

Description

Formula e saj e butë pastron dhe zgjidh flokët e imët të foshnjës me një veprim të vetëm.

I pasuruar me përbërës aktivë me fuqi zgjidhëse, ky shampo i bën flokët më të lehtë për t’u menaxhuar. Rezultati: flokët janë të butë dhe me shkëlqim.

Shampo Biolane Gentle me tolerancë të lartë, ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit natyral të lëkurës së kokës.

Tekstura e tij shumë e lehtë e cila nuk rrjedh, është e garantuar për t’u shpëlarë mirë dhe nuk i pickon sytë.

・E testuar nën kontroll dermatologjik.
・Formuluar në pH fiziologjik.
・Pa alkool, pa sapun, pa paraben, pa fenoksietanol dhe pa ftalate.

Përdorimi

Çdo ditë, aplikoni një sasi të vogël shampo Biolane Gentle në një skalp të lagur. Masazhojeni butësisht për të krijuar shkumë, më pas shpëlajeni me bollëk. Thajeni me kujdes duke e prekur lehtë.

Additional information

Pesha

200 ml