BIOLANE HUILE DE MASSAGE 50 ML

8.20

99 % me origjinë natyrale Prodhuar në Francë Aromë relaksuese
SKU: N/A Categories: ,

Description

Partner në çdo moment të kujdesit për fëmijën tuaj që nga lindja, ne kemi zhvilluar një Ritual Mbrëmjeje me 2 hapa, me një aromë të butë të zgjedhur për vetitë e saj qetësuese dhe relaksuese.Inovacion: një aromë relaksuese* që promovon në mënyrë natyrale relaksimi i bebit tuaj:

Një aromë e lehtë, e frymëzuar nga notat e parfumit Biolane, e cila respekton lëkurën e ndjeshme të foshnjave.

Krijuar nga një kompleks shënimesh me përfitime qetësuese dhe relaksuese të vërtetuara shkencërisht

Përdorimi

Hidhni disa pika dhe ngrohni vajin midis duarve tuaja. Shtroni fëmijën tuaj në një dhomë të freskët. Masazhoni butësisht secilën pjesë të trupit.

Ruani në një temperaturë ndërmjet 15° dhe 25°C

Additional information

Pesha

50 ml