BIOLANE NOURISHING AND MOISTURIZING CREAM

6.00

SKU: 3286010028662 Categories: ,

Description

BIOLANE NOURISHING AND MOISTURIZING FACE CREAM

Krem ushqyes dhe hidratues Biolane, per fytyre dhe trup


Ideal për hidratimin e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme të fytyrës dhe trupit. E pasur me aminoacide, minerale dhe pro-vitaminë B5, nxit rigjenerimin e lëkurës
Zvogëlon skuqjen dhe acarimin duke lejuar lëkurën të rimarrë butësinë dhe hidratimin. Një kompleks përbërësish aktivë që janë efikas dhe rikuperues. Hidraton intensivisht dhe promovon rigjenerimin e lëkurës. Rivendos shtresën hidrolipidike dhe forcon barrierën natyrale të lëkurës. I butë dhe me një aromë delikate, është i lehtë për tu aplikuar dhe depërton menjëherë në lëkurë.

DETAJE PËR PRODUKTIN

  • Tolerancë e lartë e garantuar
  • Hipoalergjik
  • Pa parabene
  • Testuar dermatologjikisht
  • I përshtatshëm që nga lindja
  • Kompleksi i tij i përbërësve aktivë ushqyes dhe qetësues (provitamina B5, ekstrakti bimor, gjalpi shea dhe allantoina) ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga agresionet e jashtme.

PËRDORIMI

Aplikojeni një ose dy herë në ditë, çdo ditë, në fytyrë dhe  në lëkurë të pastër, të tharë me peshqir, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonave të thata.

Përbërësit me origjinë natyrale

 

Additional information

Pesha

50 ml