Biolane Sweet Almond Oil

6.90

SKU: 3286018000516 Categories: ,

Description

BIOLANE SWEET ALMOND OIL 

Vaji i Bajames së embël
SPREJ Shishe


Vaji  biolane nxirret nga bajamja e embel. Ka cilesi te zbut, ushqeje dhe mbroje epidermën e brishtë të foshnjës, femijes dhe te rriturve. I pasur me acide yndyrore esenciale, vaji i bajames së ëmbël ushqen thellësisht, zbut dhe mbron epidermën. Falë vitaminës E që përmban natyrshëm, ndihmon kundër tharjes së lëkurës  tek foshnjat, femijet dhe te rriturit.

PËRDORIMI 

Gjatë pastrimit: bëni 5-10 spërkatje në ujë ku pastroni bebin.

Masazh pas larjes: bëni 3 spërkatje në pëllëmbë të dorës tuaj dhe masazhojeni mbi lëkurën e bebit.

Rezultati: lëkura e foshnjës është e butë, elastike dhe e mbrojtur në mënyrë të përkryer.

Me spërkatje, mundëson aplikim të lehtë dhe preciz dhe siguron higjienë maksimale.

KËSHILLË: Masazhoni barkun e bebit ne menyre rrethore ne cdo kohe te dites per te lehtesuar  ngercet e bebit qe ne ditet e para te lindjes. Nenat e reja pas lindjes mund ta perdorin per masazh, relaksim dhe hidratim te lekures se tyre.

100% përbërës me origjinë natyrore

Additional information

Pesha

75 ml