BIOLANE UJI I PARFUMUAR 50 ML

17.90

I formuluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme të foshnjave, Ujë parfumi Biolane kombinon një notë të sipërme që të kujton lulen e portokallit dhe freskinë e lirit të pastër, me ëmbëlsinë e nerolit dhe butësinë e manushaqes si një notë zemre, për të parfumuar me delikatesë fëmijën tuaj, nga lindjen. 🥕 Yuka: shkëlqyeshëm 100/100

97% përbërës natyral Prodhuar në Francë Parfum Biolane

 

SKU: 3286010091864 Categories: ,

Description

I formuluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme të foshnjave, Ujë parfumi Biolane kombinon një notë të sipërme që të kujton lulen e portokallit dhe freskinë e lirit të pastër, me ëmbëlsinë e nerolit dhe butësinë e manushaqes si një notë zemre, për të parfumuar me delikatesë fëmijën tuaj, nga lindjen.

Misioni ynë, për të mbrojtur foshnjat duke ruajtur natyrën:

  • Prodhimi në Vendée, i cili promovon punësimin lokal.
  • Formula 97% me origjinë natyrale
  • Formulë me tolerancë të lartë ndaj lëkurës, pa alkool
  • Formula fiziologjike e pH.

Përdorimi

Mund të përdoret çdo ditë për të parfumuar flokët, trupin dhe rrobat e fëmijës suaj. Ashtu si me çdo ujë aromatik, ju rekomandojmë që ta provoni në një zonë të vogël aplikimi përpara përdorimit.

Testuar nën mbikëqyrjen mjekësore.
Ruani në një vend të errët dhe të thatë.

Përmbajtja

AQUA (UJI), PARFUM (AROM), PROPANEDIOL, POLIGLICERIL -4 KAPRAT, NATRIM GLUKONAT, HEXAMIDINE DISETIONAT, HIDROXID SODIUM

Additional information

Pesha

50 ml