Sale!

Body Hydra Cream

Original price was: 31.00€.Current price is: 21.70€.

SKU: 3508240003746 Categories: ,

Description

Krem hidratues trupi
Hidratim i dyfishte

Një krem i përqendruar në kompleksin hidratues, i cili kombinon veprimin e dy acideve hialuronike: njëra për një veprim të menjëhershëm rehidrues në sipërfaqe, tjetra me çlirim progresiv për një veprim afatgjatë në thellësi.
Ekstrakti i silicit dhe hibiscusit, me fuqi tonifikuese dhe zbutëse, plotësojnë formulën.
Ky trajtim është gjithashtu i pasuruar me ekstrakt shege.

Perdorimi: vendoseni ne mengjes dhe ne mbremje ne tere trupin.

Përbërës aktivë nga më të mirët e shkencës dhe natyrës:
Kompleksi hidratues dyfishi i dozës: acid i dyfishtë hialuronik
Ekstrakt shege
Gjalpë Shea
Glicerinë