Sale!

Body Hydra Micro-peeling Scrub

Original price was: 21.00€.Current price is: 10.50€.

SKU: 3508240005948 Categories: , ,

Description

Skrab hidratues trupi
Hidratim i dyfishte

Grumbullimi i qelizave të vdekura në sipërfaqen e lëkurës shpesh është rezultat i mungesës së ujit.
Për të siguruar njëkohësisht pastrim efektiv te lëkurës dhe hidratim të thellë, perdorni skrabin hidratues te LIERAC. Ne vecanti u pershtatet lekurave te thata, te vrazhdta dhe pa jete.

Perdorimi: aplikojeni 1-2 herë në javë në lëkurë te lagur, masazhojeni butë në lëvizje rrethore dhe më pas shpëlajeni.

Perberesit aktiv:
Kompleksi i dyfishtë i acidit hialuronik:
Silic
Ekstrakt të hibiskusit
AHA (Acidet Hidroksi Alfa).