Ofertë!

Sunissime Aftersun Body Milk Repair 150 ML

17.25

SKU: 3508240006594 Kategori: ,

Përshkrim

SUNISSIME Qumësht riparues rehidratues
Aplikim pas diellit

Qumeshti ofron riparim per lekuren e demtur nga dielli dhe qetesim intensiv. Kombinimi i omega-3 & 9, acidit hialuronik dhe një peptidi aktivizues për rrezitje, për lëkurë të qetësuar intensivisht dhe një nxirje të sublimuar, pa parregullsi pigmentare.
Falë strukturës së tij duke përfituar nga tenologjia e efektit cryo, ky qumësht pas diellit qetëson ndjenjat e mbinxehjes duke ulur ndjeshëm temperaturën e lëkurës deri ne -3.3 grade.

Perdorimi: aplikojeni ne lekure ne gjithe trupin pas cdo ekspozimi ne diell.

Perberesit:
Ekstrakte Hamamelis, omega 3&9, acid hialuronik, peptide aktivizuese per nxierje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sunissime Aftersun Body Milk Repair 150 ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *