Sale!

Body Slim Anti Cellulite

Original price was: 36.00€.Current price is: 25.20€.

SKU: 3508240014889 Categories: ,

Description

BODY SLIM ANTI CELLULITE

Redukton celulitin e lokalizuar, zbut celulitin
Krem 150ml

Frymëzuar nga kriolipoliza, formula e saj e veprimit të trefishtë me rritjen e efikasitetit synon celulitin kokëfort për një efekt anti-celulit nga 7 ditë përdorim!

Dyshja e saj e fuqishme e gjeneratës së re të përbërësve aktivë, kompleksi kafeinë-xhenxhefil, ka një efektivitet 20X më të madh se kafeina e vetme në shkatërrimin e yndyrnave.
Sistemi WTB stimulon djegien e dhjamit ndërsa pro-irizina siguron veprim anti-përsëritje.

Rezultati: pamja e “lëvozhgës së portokallit” në lëkurë nga celuliti zvogëlohet dukshëm, lëkura zbutet dhe tonifikohet.

Cilësia e saj aktive e xhelit rozë, me një efekt të ftohtë të menjëhershëm dhe të zgjatur, depërton shpejt dhe është krijuar për të lehtësuar masazhin, një hap kyç për efikasitet.

Vendoseni kremin Body Slim në masazhe rrethore në mëngjes dhe në mbrëmje në zonat e prekura.

Teknika e masazhit: 1 minutë

Një formulë e forcuar e veprimit të trefishtë për të luftuar celulitin

Kompleksi kafeinë-xhenxhefil:
Revolucioni i fundit LIERAC: kombinon kafeinën, një përbërës aktiv i dobësimit, me xhenxhefilin i cili vepron si një “fillestar” duke iniciuar shkatërrimin e yndyrnave.
Rezultati: Ky kombinim është 20X më i efektshëm se kafeina vetëm në humbjen e yndyrës.

Sistemi i Patentuar WTB:
Ajo stimulon djegien e dhjamit dhe për këtë arsye nxit eliminimin e yndyrës së ruajtur.

Pro-Irizine:

Me efekt të kriolipolizës, lejon një veprim anti-përsëritje në ruajtjen e yndyrës.