BRULE GRAISSE JOUR/NUIT – FAT BURNER DAY/NIGHT

13.50

SKU: 3286010074034 Categories: ,

Description

BRULE GRAISSE JOUR/NUIT – FAT BURNER DAY/NIGHT
DJEG YNDYRNAT DHE LUFTON MBIPESHËN
100% NATYRAL
30 KAPSULA


Kapsula vegjetale. Aleati juaj ne luften me peshen e tepert. Zbërthen yndyrën, largon toksinat dhe  eliminon celulitin falë dy kapsulave (ditë dhe natë).

Eshtë një suplement ushqimor, formula e tij e dyfishtë përmban 6 përbërës aktivë të njohur: guarana, kafeinë, krom, marc rrushi, angjinarja dhe limon. Kapsula e ditës ndihmon në asgjësimin e yndyrave dhe zbërthimin e sheqernave. Kapsula e natës largon toksinat dhe eliminon celulitin

PËRMBAJTJA:

KAPSULA E DITES: Ekstrakti i Guaranës (Paullinia cupana, i pasuruar me kafeinë natyrale nga kafeja); kapsulë me origjinë vegjetale (që rrjedh nga celuloza); maltodekstrinë; agjent përforcues: celulozë; kafeinë; agjent kundër grumbullimit: kripërat e magnezit të acideve yndyrore; mineral: klorur kromi.

KAPSULA E NATES: Ekstrakt i markës së rrushit ( Vitis vinifera ) ( sulfite ); kapsulë me origjinë vegjetale (që rrjedh nga celuloza); ekstrakt i angjinares (Cynara scolymus); agjent përforcues: celulozë; maltodekstrinë; pluhur lëng limoni (lëng limoni i koncentruar (Citrus limon), aromë natyrale); Agjent kundër ngjitjes: kripërat e magnezit të acideve yndyrore

PËRDORIMI:

1 kapsulë në ditë në mëngjes dhe 1 kapsulë natën para darkës, me një gotë ujë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ruani në një vend të thatë të freskët. Mbajeni larg fëmijëve. Përmban kafeinë (30 mg në ditë). Nuk rekomandohet për fëmijët dhe gratë shtatzëna.

Vendi i origjinës: Francë

Importues/Distributor Farmaceutik:

Gama Europharm sh.p.k.