Dioptipoche Puffiness Correcting Smoothing Gel

23.00

Kategori:

Përshkrim

LIERAC DIOPTIPOCHE
XHEL KORIGJUES PËR FRYERJE TË SYVE
TARGET: QESKAT E SYRIT, DHJAMIN, VARJEN
15 ml


TRAJTIMI INTENSIV KUNDËR QESKAVE, ME PEPTIDET ANTI-DRITË BLU

Bazuar në teknikën estetike të blefaroplastikës, ky xhel zbutës siguron një veprim të trefishtë kundër tre llojeve të qeseve: ujë, yndyrë, varje.
Formula e tij është e pasuruar me peptide mbrojtëse kundër dritës blu, për mbrojtje kundër dëmtimit të qelizave peri-okulare dhe veprim të përmirësuar korrigjues.
Prej 1 ore zona e syve dekongjesohet, prej 7 dite tonifikohet. Një rezultat që rritet me çdo përdorim për një reduktim të dukshëm të volumit të qeseve nga 28 ditë.

Tekstura e xhelit aktiv ultra të freskët ofron një efekt të menjëhershëm dekongestant.

Formulë pa parfum, e testuar nën kontroll okulistik.

Bazuar në teknikën estetike të blefaroplastikës, ky xhel zbutës siguron një veprim të trefishtë kundër tre llojeve të qeseve: ujë, yndyrë, varje.
Formula e tij është e pasuruar me peptide mbrojtëse kundër dritës blu, për mbrojtje kundër dëmtimit të qelizave peri-okulare dhe veprim të përmirësuar korrigjues.
Prej 1 ore zona e syve dekongjesohet, prej 7 dite tonifikohet. Një rezultat që rritet me çdo përdorim për një reduktim të dukshëm të volumit të qeseve nga 28 ditë.

Tekstura e xhelit aktiv ultra të freskët ofron një efekt të menjëhershëm dekongestant.

  • Efekti dekongestant për 1 orë: 70%
  • Efekti tonifikues për 7 ditë: 78%
  • Vëllimi i reduktuar i qeskave

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Kullimi i xhenxhefilit: veprim në xhepat e ujit.
  • Peptid lipolitik: veprim në xhepat yndyrorë.
  • Ristrukturimi i crowberry: veprim për xhepat e varur.
  • Peptidet mbrojtëse të dritës blu: mbrojnë kundër dëmtimit të qelizave peri-okulare për veprim korrigjues në ënjtje.

PËRDORIMI:
Aplikoni një sasi të vogël të produktit në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën e syve.

Formulë pa parfum, testuar dermatologjikisht dhe nën kontroll oftalmologjike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dioptipoche Puffiness Correcting Smoothing Gel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *