EA FIT BOOSTER SHOT

4.00

SKU: 3518681012443 Category:

Description

EA FIT BOOSTER SHOT

5H energji pa ndalim në një shishe të vetme falë kompleksit të saj guarana – l-arginine – taurine – magnez – xhinseng – vitaminaSapo të ndjeni nevojën, hapni një shishe me këtë produkt magjik dhe merrni energji! Në këtë mënyrë ju mund të rifilloni çdo aktivitet që kërkon energji me efikasitet maksimal: udhetim i gjate, sport, të menduarit , te mesuarit apo edhe pune te tjera fizike apo aktivitet seksual cilesor.>Energji fizike dhe intelektuale falë 750 mg Guarana>Plotësisht praktik, përshtatet në çdo xhep falë shishes së saj të vogël>Pa sheqer: Booster shot është shumë i dozuar në përbërës aktivë të fuqishëm, nuk ka nevojë për sheqer shtesë> Vegan: ne duam që të gjithë të jenë në gjendje ta përdorin atë.>Shija e mangos është thjesht e shijshme!I pershtatshem per TE RRITURIT,SPORTISTET,BURRAT,GRATE

Permbajtja:

Guarana – l-arginine – taurine – magnez – xhinseng – vitamina

Perdorimi:

Tundeni shishen përpara përdorimit. Të pihet direkt ose të hollohet në një gotë me ujë (200 ml). Merrni 1 shishe në rast lodhjeje ose 30 minuta deri në 1 orë para stërvitjes apo aktivitetit seksual.Maksimumi 1 shishe në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme, të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Jo i përshtatshëm për personat alergjikë ndaj ndonjerit prej perberesve te produktit.Nuk perdoret nga grate shtatzane,gjidhenese dhe diabetiket.