Sale!

Gel Lotion-Tonik

Original price was: 19.00€.Current price is: 13.30€.

SKU: 3508240001247 Categories: ,

Description

Tonik
I rekomandueshem per te gjitha tipet e lekures

Toniku i dyfishtë finalizon pastrimin dhe zvogëlon hapjen e poreve
Frymëzuar nga teknika estetike e pastrimit jonik, ky locion xhel, për të gjitha llojet e lëkurës, maksimizon efektivitetin e pastruesve të dyfishtë:
– ajo përfundon pastrimin
– në sajë të efektit të saj astringent, zvogëlon shfaqjen e poreve
Një strukturë aktive xheli që shndërrohet në ujë për efikasitet të dyfishtë me aromë te freskët dhe femërore që ndërthur notat e jaseminit, lules së Lotusit dhe gardenisë së bardhë.

Perdorimi: Vendoseni me një pambuk. Pa shpëlarje. Shmangni zonën e syve.

Përbërës aktivë:
Pastrues “mikro-magnet” – Kap dhe tret papastërtitë në sipërfaqe dhe në thellësi
Mikro-eksfoliant enzimatik – Eliminoni qelizat e vdekura
Ekstrakt zambak uji – Veprimi mbrojtës
Acid hialuronik – Veprim kundër plakjes
Ekstrakt lulesh vetullash – Veprimi astringent, zvogëlon shfaqjen e poreve