Hydragenist Gel-cream

32.00

SKU: 3508240004682 Kategori:

Përshkrim

Krem hidratues anti-rrudhe per lekure normale te kombinuar
Hidraton, ushqen, zbut rrudhat dhe rioksigjenon lekuren.

Bazuar në teknikën estetike të oksigjenimit të indeve, ky krem xhel kombinon oksigjenin biomimetik, i cili stimulon oksigjenimin qelizor, me acidin hialuronik rehidrues. Ka aromë te freskët, delikate dhe femërore që bashkon aromat e trëndafilit, jaseminit dhe gardenisë.

Perberesit aktiv: oksigjen biomimetik, acid hialuronik, vitamina C, E, B5 dhe B6, pluhur orizi matifikues.

sqAlbanian