Hydragenist Levres Incolore

14.00

SKU: 3508240001155 Categories: ,

Description

Balsam buzesh hidratues pa ngjyre

Buzët hidratohen dhe plotesohen qe nga perdorimi i pare. Ka efekt rehidrues, riparues dhe rrites volumi. Jep shkelqim te qendrueshem.
Bazuar në teknikën estetike të oksigjenimit të indeve, ky balsam buzësh është i përqendruar në kompleksin Hydra O2 dhe i pasuruar me gjalpë shea ushqyes dhe dyll trëndafili. përshtatet me pH e buzëve

Perdorimi: Vendoseni direkt në buzë sa here doni gjate dites. Per perdorim te jashtem.

Perberesit aktiv: Kompleksi Hydra O2 (minerale të ngjashme me oksigjenin + acid hialuronik + fletë vernoni + vitaminë E), gjalpe shea dhe dyll trendafili