Sale!

Jowae Hydrating Energizing Set

Original price was: 17.00€.Current price is: 11.90€.

Seti permban micellar foaming cleanser dhe vitamin rich energizing moisturizing gel.

 

SKU: 3664262003444 Categories: ,

Description

Komplet
Seti permban micellar foaming cleanser dhe vitamin rich energizing moisturizing gel.

Kompleti Jowae eshte shume i pershtatshem per udhetime dhe ta mbani gjithmone me vete ne canten tuaj.

Aplikimi: ne mengjes dhe/ose ne mbremje.

Perberja: antioksidant lumifenole, 98% permbajtje vetem bimore.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

Per permbajtjen ne vecanti te cdo produkti kerkoni produktet vec e vec!