Sale!

Jowae Moisturizing Overnight Recovery Cream-mask

Original price was: 18.00€.Current price is: 12.60€.

SKU: 3664262000955 Categories: ,

Description

Krem-maskë hidratuese për rigjenerimin e lëkurës
Lumifenole antioksiduese & Kumquat
Për të gjitha llojet e lëkurës madje edhe lëkurat e ndjeshme.

96% e përbërësve me origjinë natyrore

JOWAE Moisturising Overnight Recovery Cream-Mask krijon një pamje të rinovuar dhe të pushuar mirë të lëkurës brenda natës. Formula përmban ekstrakt kumquat të pasur me vitamina, si dhe lumifenole antioksidant dhe ekstrakt rinovues të papajës. Kjo përzierje rigjeneruese e përbërësve hidraton lëkurën dhe ndihmon në rafinimin e strukturës së lëkurës brenda natës, duke përgatitur kështu fytyrën tuaj për ditën në vijim.

Si të përdoret?
Vendosni një shtresë të hollë të JOWAE Moisturising Overnight Recovery Cream-Mask çdo mbrëmje para gjumit. Nëse dëshironi ta përdorni këtë produkt si maskë, vendosni një shtresë të trashë dhe lëreni të qëndrojë brenda natës. Për rezultate më të mira, aplikoni produktin me një masazh qetësues në skajin e faqeve në mënyrë që të relaksoni muskujt e fytyrës.

0% PARABENE, FENOKSIETANOL, VAJ MINERAL, Silikon

Përbërësit: Uje, Kaprilik/Triglicerid Kapriku, Glicerin?, Dimetikon, Trietanolamin?, Akriloildumetyltaturat e Amonit, Lizorin Lauroyl, Karbomer, Alkooli Arachidyl, Butterospermum Paruki, Shelhum?, Shelor, Alkooli Behenyl, Ekstrakt frutash Citrus Japonica, Tetrasodium Edta, Arachidyl Glucoside, Citrate natriumi, Papain, Tokoferol, Ekstrakt Sempervivum Tectorum, Biosakarid Gum-1, 1-2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Glycine Soja Gliceril Kaprilat, Anisat natriumi, Levulin natriumi, Acid limoni, Algin