Sale!

Jowae Wrinkle Smoothing Light Cream

Original price was: 25.00€.Current price is: 17.50€.

SKU: 3664262000092 Category:

Description

Krem antirrudhe.
I rekomandueshem per lekure normale dhe sensitive.

Kremi zbutes antirrudhe ka permbajtje 80% natyrale dhe vecohet nga prania e antioksidanteve lumifenole dhe ginsengut te kuq. Zbut linjat dhe rrudhat. L?mon l?kur?n. Firmon, ushqen dhe hidraton.
Lëkura është më e fortë, duket dukshëm më e re dhe e lëmuar. Nuanca e fytyres është e ndritshme dhe rrezatuese.

Aplikimi: ne mengjes dhe ne mbremje

Perberesit aktiv: lumifenole, ginseng i kuq, peptide antirrudhe, acid hialuronik, glicerine bimore, vitamin E.
Perberesit: uje izononylisononanoate, glicerin, butilen glicol, cetyl alkool, gliceril stearate, ekstrakte te shea arres, sodium poliakrilate, izododekane, parfum, pantenol, klorfenesin, tokoferil acetat, lauroil liine, sodium hidroksid, sodium hialuronate, carbomer, sodium laktate, polisorbat, ekstrakte te rrenjes se gjinsengut, pantolaktone, palmitoyl tripeptide.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.