Sale!

Sunissime Body Milk Spf50

Original price was: 32.00€.Current price is: 22.40€.

SKU: 3508240006570 Categories: , , ,

Description

SUNISSIME krem dielli per trup 50SPF

Sistemi i filtrimit të patentuar (UVA / UVB) + flavonoide bimore (IR) + melaninë e fraksionuar (LV) mbron lëkurën nga shenjat e dukshme të plakjes nga fotonet, parandalon rrudhat, humbjen e qëndrueshmërisë dhe njollat.
Kap radikalet e lira për shkak të rrezeve UV për t’u shndërruar në taurinë, barriera lëkurore është e përforcuar, stimulohet rigjenerimi i qelizave, aktivizohet hidratimi qelizor.

Perdorimi: Para ekspozimit ne diell, vendoseni produktin në mënyrë të lirshme në gjithe trupin. Riaplikojeni përsëri të paktën çdo 2 orë.

Perberesit:
Acid Hialuronik
Peptide aktivizuese per nxirje