LIERAC CLEANSING FOAM 50 ml

6.00

SKU: 3701436908270 Kategori:

Përshkrim

LIERAC CLEANSING FOAM 50 ml – 

SHKUMË PASTRUESE  Pastron -Zbut– Qetëson

I përbërë nga 99% përbërës me origjinë natyrale!

Baze e  formulës së shkumes pastruese, eshte kompleksi  me prebiotik detar i cili ruan dhe forcon mikrobiotën e lëkurës .Struktura e saj shkumoze ofron një moment të vërtetë kënaqësie gjatë aplikimit dhe e lë lëkurën të pastër, të butë dhe të relaksuar.

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe të ndjeshme.
 • VEGAN*
 • I testuar dermatologjikisht.
 • Prodhuar në Francë
 • *Pa përbërës me origjinë shtazore

 

TEKNOLOGJIA –FORMULE INOVATIVE

KOMPLEKSI PREBIOTIK

Ky kompleks ofron një konsum të plotë dhe të ekuilibruar ushqimor, të përshtatur me nevojat e të gjithë mikrobiotës.

3 përbërës aktivë [uji i detit – algat jeshile dhe kafe – sheqeri]

 • UJI I DETIT– Ofron një shumëllojshmëri të gjerë të mineraleve dhe elementëve gjurmë thelbësorë për diversitetin e mirë të mikrobiotës.
 • ALGAT E GJELBËRTA DHE KAFE-burimet e sheqernave dhe aminoacideve të cilat do të sigurojnë përkatësisht karbonin dhe azotin, dy elementë thelbësorë për rritjen e baktereve në mikrobiotë.
 • SHEQER-Ndihmon në ruajtjen e kushteve të qëndrueshme mjedisore duke mbrojtur bakteret.

EFIKASITET I DËSHMUAR

EFIKASITET i ndjerë nga gratë!*

 • Lëkurë 95% e relaksuar
 • 95% çehre e freskët dhe me shkëlqim
 • 95%** lëkurë e pastruar

* Testi i kënaqësisë – 21 gra – % e kënaqësisë pas aplikimit të parë.

** Testi i kënaqësisë – 21 gra – % kënaqësi pas 28 ditëve të aplikimit.

KËSHILLA PËR PËRDORIM

Aplikojeni në lëkurën e lagur të fytyrës, masazhojeni dhe më pas shpëlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LIERAC CLEANSING FOAM 50 ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *