Lierac Homme Deodorant

11.50

Kategori:

Përshkrim

LIERAC HOMME
DEODORANT
48H kundër djersës, kundër gjurmëve
50 ml


Deodorant – Ultra-efektiv.
Mbrojtje 3 në 1: anti-djersës – efektivitet 48 orë – kundër gjurmëve
Një formulë ultra-efektive kundër djersitjes, lagështia dhe aroma nën kontroll për 48 orë dhe si bonus ofron një ndjenjë freskie që zgjat pa lënë gjurmë.
Një aromë mashkullore gjallëruese me nota mandarinash, barishte aromatike dhe qelibar.

91% e përbërësve me origjinë natyrale

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Tulipani i zi: fortifikues
  • Berry Sichuan: qetësues

PËRDORIMI:
Aplikojeni në sqetulla të pastra dhe të thata.

Testuar dermatologjikisht

sqAlbanian